Ürünlerimiz ve Hizmetlerimiz

Aktivite Alanlarımız

​Toplu SMS göndererek, mevcut ve potansiyel müşterilere ekonomik yoldan ve etkin bir biçimde ulaşılabilmektedir. MMS yoluyla ise video, fotoğraf ve dosya paylaşımı ile iş verimi arttırılabilmektedir.​​​​​​​​​​

​Yapılan ses kaydıyla, hedef kitlenin telefonlarına sesli mesaj bırakarak,istenirse anket soruları ile görüş alınabilmektedir.Sesli Mesaj,hedef kitle ile doğrudan konuşarak geri dönüş oranın artmasını sağlamaktadır.

​Toplu E-Posta; oldukça geniş kitlelere ulaşılabilen hızlı ve kolay bir servistir. Bu servis ile resim, video ve metin destekli kurgularla; ürün tanıtımı, kampanyalar ve diğer promosyonlar hedef kitleye kolaylıkla ulaştırılabilmektedir.

Elektronik ticaret ya da kısaca e-ticaret, 1995 yılından sonra İnternet kullanımının artmasıyla ortaya çıkan, ticaretin elektronik ortamda yapılması kavramıdır.Elektronik ticaret, ticari işlemlerin elektronik ortamda gerçekleştirilmesi yoluyla; pazar araştırması, sipariş ve ödeme, teslim olmak üzere üç aşamadan oluşmaktadır.Yaygın internet kullanımı sayesinde ihtiyacımız olan ürünlere internet ortamından kolaylıkla ulaşabilmekteyiz yani pazar araştırmamızı kolaylıkla yapabilmekteyiz.

Günümüz internet teknolojilerine uygun olarak Sanal sınıf hizmetleri ve Uzaktan Eğitim Portallarımız ile siz kullanıcılarımızın ihtiyaçlarımızı karşılayacak özel eğitim projelerinizde destek olmak için bekliyoruz.

Mobil programlama , gelişen teknolojik şartların çağımızda ulaştığı ileri düzey noktalardan biridir.Mobil programlama sayesinde istenen işlem IOS ve Android tabanlı cihazlar sayesinde gerçekleştirilebilmektedir.

Web tasarım gelişmiş teknolojilerin en önemli yeniliklerinden olan internetin görünen yüzünün oluşturulmasıdır.Web tasarım aktif internet insanları tarafından görselliği anlatan bir olay olarak düşünülmektedir. Fakat bu olay tam olarak web tasarım kavramını açıklamamaktadır. Web tasarım, site içeriği ve görselliğin birbiri ile entegre çalışması ile meydana gelir. Web site tasarımında en önemli kural; içerik ve tasarımın uyumlu olmasıdır.

Otomasyon, bir işin insan ile makine arasında paylaşılmasıdır.Tüm dünyanın açık bir pazar haline geldiği rekabetçi koşullarda iletişimi; hızlı, standart, güvenli ve verimli kılmak, bir zorunluluk haline gelmiştir.

iBeacon teknolojisi, kullanıcıların konumlarına bağlı olarak mobil uygulama üzerinden içerik bilgisi ve bildirim sunma imkanı sağlayan bir iç mekan mikrolokasyon altyapısıdır.

Kampanya Yönetimi, özellikle daralan pazarlar ve doyuma ulaşmış pazarlar için, satış ve geliri arttırmak için en cazip araçlar arasında yer almaktadır. Pazarlama ve Tanıtım faaliyetlerinizde mevcut veya yeni bir ürünü tanıtmak, satışları arttırmak, pazar payını genişletmek ve marka bilincini oluşturmak amacıyla kullanılmaktadır..

İçerik yönerim sistemleri, katılımcı tekniklerle belge veya benzeri içeriklerin yaratılmasına ve düzenlenmesine yardımcı olan yazılımlardır.Web dünyasının gelişmesiyle hayatımıza giren sistemlerin başında, web sitelerinin yönetildiği İçerik Yönetim Sistemleri yer almaktadır.

Sosyal Ağlar (Facebook, Twitter, Linkedin, Google Plus, Flickr vs.) üzerinden pazarlama stratejilerinin tümüne sosyal medya pazarlama denmektedir. Ürün ya da hizmetin sosyal medyada tanıtılması, satılması, marka bilinirliğinn arttırılması, kampanya ve haberlerin yayınlanması ve dikkat çekmek için yürütülen pazarlama yöntemidir.